Levis

KONKURS - Levi’s® świętuje 140-te urodziny modelu 501®

Fot. materiały prasowe
Bjork, MIA, Justice, Blur i wiele więcej! Właśnie tych wykonawców możesz zobaczyć na żywo! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak niewiele wysiłku może Cię kosztować znalezienie się na jednym z najlepszych festiwali w Europie - Berlin Festival. I to za free! Co musisz zrobić, żeby móc zacząć pakować walizki? Wystarczy, że pstrykniesz sobie zdjęcie w kultowym modelu 501® i nam je wyślesz.

Z jakiej okazji Levi’s® funduje wycieczkę na festiwal do jednej z muzycznych stolic Europy? To proste – ta legendarna firma obchodzi 140-te urodziny swojego kultowego modelu i w ten nietypowy sposób postanowiła świętować je razem z czytelnikami naTemat. Już dawno nie wystarczyło tak niewiele, by zyskać tak wiele – udział w Berlin Festival, mnóstwo świetnej muzyki, a do tego przejazd i zakwaterowanie. Warto powalczyć. Zwłaszcza, że walka wcale nie będzie trudna.

Co musisz zrobić, żeby móc zacząć pakować walizki? Zdziwisz się, ale wystarczy, że zrobisz sobie jedno lub kilka zdjęć w modelu Levi’s® 501®. Może być w domu, na podwórku, na mieście, w samochodzie, na spacerze, w klubie, w pracy – pełna dowolność.

Potem już tylko wyślij je nam razem ze swoimi danymi na adres levis@natemat.pl. Najciekawsza stylizacja wygrywa konkurs – wyjazd na festiwal muzyczny w Europie. Poniżej dokładne instrukcje:

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Zrób zdjęcie/a (1-3szt.) z twoją interpretacją dżinsów Levi’s® 501®
i przyślij je do nas,
2. W mailu napisz swoje dane: imię, nazwisko, wiek
(publikujemy tylko imię i wiek),
3. Wyślij nam też krótki opis kim jesteś lub co robisz,
4. Oczywiście umieść też adres kontaktowy i telefon,
5. Zobacz Regulamin Konkursu

Wszystkie informacje wyślij na adres: levis@natemat.pl

Potrzebujesz inspiracji? Znajdziesz je na www.levis501.com oraz na facebookowym profilu Levi’s®

Jeżeli nie wiesz za bardzo jak się do tego zabrać – przeczytaj też historię kultowych 501® i obejrzyj galerię zdjęć pełną pomysłów na stylizacje:


Czytaj także

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie